Services

All Services

Help

Contact us

Lorem ipsum dolor sit amet, probatus insolens te sed, cum ex

Lorem ipsum dolor sit amet, probatus insolens te sed, cum ex maiorum albucius definitiones. Sea solet patrioque at, quas meliore ocurreret eam an. Vim in dignissim vulputate adversarium. Ius mollis aliquam reprehendunt ea, usu mandamus similique ea. Minim reprehendunt ne vel, in aeque dicunt invidunt nam

Lorem ipsum dolor sit amet, probatus insolens te sed, cum ex maiorum albucius definitiones. Sea solet patrioque at, quas meliore ocurreret eam an.

TAKE A LOOK AT OUR SERVICES

We create beautiful design & great user experience, to supply the best digital products for our clients.
As proof of this, here are our projects.

Our awesome services

We're will help you
We create beautiful design & great user experience, to supply the best digital products for our clients.

Prawo upadłościowe

Kancelaria świadczy pomoc przedsiębiorcom znajdującym się w stanie niewypłacalności oraz zagrożonych niewypłacalnością. Zajmujemy się kompleksową obsługą dłużników i wierzycieli, począwszy od oceny zaistnienia przesłanek do ogłoszenia upadłości, wspomagając przedsiębiorców przy wyborze optymalnych rozwiązań, zarówno prawnych, jak i biznesowych, zmierzającą do zakończenia działalności przez ogłoszenie upadłości obejmujące likwidację majątku dłużnika.

Przygotowujemy i zgłaszamy wnioski o ogłoszenie upadłości w imieniu dłużników oraz wierzycieli. Reprezentujemy dłużników i wierzycieli na wszystkich etapach postępowania upadłościowego. Kancelaria zajmuje się doradztwem prawnym oraz reprezentacją w sprawach związanych z odpowiedzialnością wobec wierzycieli. Ponadto w zakresie prowadzonych spraw z prawa upadłościowego znajduje się również reprezentacja członków organów spółek w postępowaniach związanych z nieterminowym wdrożeniem procedur upadłościowych, w tym w postępowaniach wynikających z kodeksu spółek handlowych, prawa upadłościowego oraz prawa karnego.


Upadłość konsumencka

Kancelaria zajmuje się przygotowywaniem i reprezentacją w sprawach z zakresu upadłości konsumenckiej.  Uczestnikom postępowań upadłościowych oferujemy obsługę prawną na wszystkich etapach postępowania przedsądowego, sądowego oraz egzekucyjnego, a także konsultacje prawne  przed wszczęciem postępowania sądowego oraz w toku jego przebiegu.

Kancelaria przygotowuje wnioski o ogłoszenie upadłości konsumenckiej oraz reprezentuje Klienta przed Sądem.


Restrukturyzacja

Kancelaria oferuje kompleksowe przygotowanie planów restrukturyzacyjnych dla przedsiębiorców, opierając się na aktualnych przepisach prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Obsługa wiąże się także z analizą stanu niewypłacalności, potencjalnych ryzyk i powinności wynikających z przepisów prawa.

Jedną z oferowanych usług jest także przygotowywanie wniosków o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego oraz dobór właściwego postępowania restrukturyzacyjnego. Ponadto, w zależności od sytuacji podmiotu, dopasujemy optymalne rozwiązania przewidziane w przepisach prawa.

Wspieramy naszych Klientów w procesach negocjacji z wierzycielami przy zawieraniu ugód, porozumień  dotyczących realizacji zobowiązań w celu uniknięcia ogłoszenia upadłości.