Rankingi i wyróżnienia

Jesteśmy dumni, że nasze zaangażowanie, profesjonalizm i ciągłe dążenie do doskonałości zostały docenione przez różne instytucje i organizacje branżowe. Każde wyróżnienie to także wyraz zaufania oraz odpowiedzialności, które podejmujemy z pełnym entuzjazmem, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, partnerów i społeczności, z którymi współpracujemy.

21 czerwca 2023 roku odbyła się gala wręczenia nagród XXI Rankingu Kancelarii Prawnych „Rzeczpospolitej” w hotelu Verde w Warszawie. Wśród ponad 300 kancelarii z całej Polski, Kancelaria Adwokacka Mikulewicz Ostaszewski osiągnęła znaczący sukces, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii „Restrukturyzacje i upadłości”.

Warto zaznaczyć, że był to debiut naszej kancelarii w rankingu, a osiągnięcie tak wysokiej pozycji było wynikiem zaangażowania i ciężkiej pracy zespołu, w tym doświadczonych prawników specjalizujących się w restrukturyzacjach, pod kierownictwem adw. Sebastiana Mikulewicza oraz adw. Marcina Ostaszewskiego, doradcy restrukturyzacyjnego.

Marcin Ostaszewski, partner w Kancelarii Adwokackiej Mikulewicz Ostaszewski, zdobył wyróżnienie w rankingu „Rzeczpospolitej”. Adwokat znalazł się wśród rekomendowanych prawników specjalizujących się w dziedzinie restrukturyzacji i upadłości, co jest potwierdzeniem jego profesjonalizmu i kompetencji.