Media o nas

Artykuły

Zdjęcie artykułu

Media o nas

Kancelaria Mikulewicz Ostaszewski trzykrotnie wyróżniona w XXII Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”. Artykuł w Serwisie Rynek Prawniczy.

21 czerwca 2024

W serwisie Rynek Prawniczy właśnie ukazał się artykuł, w którym podsumowaliśmy niezwykle udaną dla nas galę rankingu kancelarii prawniczych „Rzeczpospolitej”.

Zdjęcie artykułu

Media o nas

Wywiad z naszymi ekspertami w rankingowym dodatku do Rzeczpospolitej

20 czerwca 2024

W rankingowym dodatku do dzisiejszego wydania „Rzeczpospolitej” ukazał się wywiad z udziałem Marcina Ostaszewskiego i Sebastiana Mikulewicza.

Zdjęcie artykułu

Media o nas

Artykuł na portal etransport.pl.

22 kwietnia 2024

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem autorstwa Marcin Ostaszewski, Sebastian Mikulewicz i Eliza Krzyżanowska, który dotyczy kryzysu w branży transportowej i został opublikowany na portalu etransport.pl.

Zdjęcie artykułu

Media o nas

Raport MGBI o restrukturyzacjach i upadłościach w 2023 roku.

29 lutego 2024

Raport MGBI o restrukturyzacjach i upadłościach w 2023 roku jest już dostępny. Wynika z niego, między innymi, że nasza kancelaria kolejny rok z rzędu znalazła się na drugim miejscu pod względem liczby otwartych postępowań restrukturyzacyjnych, co jest dla nas bardzo miłą informacją.

Zdjęcie artykułu

Media o nas

Artykuł „Ratunek w cztery miesiące”

11 września 2023

W wywiadzie z Robertem Mierwińskim zagłębiamy się w jedną z najbardziej palących kwestii polskiego biznesu - długu i restrukturyzacji. Mimo poprawiającej się koniunktury, wiele firm nadal boryka się z poważnymi problemami finansowymi, często pogłębianymi przez kulturę unikania porażek i opóźnionych reakcji na rosnące zadłużenie.

Zdjęcie artykułu

Media o nas

Ratunek firmy w cztery miesiące. Artykuł Marcina Ostaszewskiego i Sebastiana Mikulewicza w My Company Polska.

4 września 2023

We wrześniowym wydaniu miesięcznika "My Company Polska" znajdą Państwo wywiad z Marcinem Ostaszewskim i Sebastianem Mikulewiczem.

Zdjęcie artykułu

Media o nas

Komentarz adw. Marcina Ostaszewskiego

1 września 2023

N pytanie "Czy polska branża windykacyjna korzysta z AI?" odpowiedziało kilku ekspertów, w tym adw. Marcin Ostaszewski.

Zdjęcie artykułu

Media o nas

Czy polska branża windykacyjna korzysta z AI? Komentarz Marcina Ostaszewskiego.

1 września 2023

Właśnie ukazał się artykuł MGBI, w którym zapytano przedstawicieli branży prawniczej i windykacyjnej, co sądzą na temat sztucznej inteligencji i czy są skłonni wprowadzić oparte na niej rozwiązania w swoich firmach.

Zdjęcie artykułu

Media o nas

Artykuł „Od czego zacząć analizę finansową przedsiębiorstwa”

29 sierpnia 2023

W artykule na "Rzeczypospolitej" zgłębiamy kwestię procesu restrukturyzacji w polskim biznesie, analizując powody, dla których przedsiębiorcy często zbyt późno zwracają się po pomoc.