Opinie

Nasi klienci o Nas

W moim przekonaniu Kancelaria i jej zespół doskonale sprawdzili się jako wsparcie w zarządzaniu kryzysowym, jako podmiot koordynujący proces upadłościowy Spółki i jako doradca w relacjach z wierzycielami i zewnętrznymi instytucjami nadzorującymi rynek kapitałowy.

AQT Water S.A.

Ochrona środowiska

POBIERZ PDF

Należy podkreślić, że usługi prawne świadczone przez zespół Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacji sp. z o.o. realizowane są terminowo i rzetelnie, z uwzględnieniem kilku scenariuszy i możliwych przebiegów zdarzeń, co daje poczucie bezpieczeństwa prawnego i pozwala na zabezpieczenie interesów w przyszłości.

WIZBUD sp. z o.o.

Budownictwo

POBIERZ PDF

Zaangażowanie zespołu Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacji sp. z o.o. dało mi ogromne poczucie bezpieczeństwa prawnego.

Prywatny gabinet stomatologiczny Piotr Jerzy Klimaszewski

Gabinet stomatologiczny

POBIERZ PDF

Dzięki doświadczeniu i wiedzy postępowanie restrukturyzacyjne zakończyło się sukcesem.

Centrala Nasienna sp. z o.o.

Rolnictwo

POBIERZ PDF

W ciągu całego procesu restrukturyzacji uproszczonej współpraca przebiegała wzorowo: uprzejma i profesjonalna obsługa, stały kontakt z klientem, wyczerpująca informacja o przebiegu restrukturyzacji, żadnych niespodzianek w postaci dodatkowych kosztów.

Firma Sprzątająca Grzegorz Kalata

Firma Sprzątająca

POBIERZ PDF

Usługi prawne świadczone przez Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacji sp. z o.o. realizowane są terminowo i rzetelnie.

ROBMAR Robert Bogucki

Hurtownie mięsa, wędlin i drobiu

POBIERZ PDF

Dzięki wspólnym konsultacjom i ustaleniom przez cały czas trwania postępowania czułem się bezpiecznie i świadomy swoich praw i obowiązków.

F.H CLASSIC Adam Gazda

Firma handlowa

POBIERZ PDF

Pełne zaangażowanie Kancelarii w proces restrukturyzacji, fachowość pracowników, pozwoliły aby po niespełna roku sąd zatwierdził układ zawarty w postępowaniu o zatwierdzenie układu.

Andrzej Więcek

Usługi medyczne

POBIERZ PDF

Firma bez zarzutu sprawdza się w kwestii terminowości usług. Ważną zaletą firmy jest to, że o czasie kończy powierzone zamówienia.

ALUPLAN Grzegorz Porębski

Budownictwo

POBIERZ PDF

Dzięki doświadczeniu i wiedzy, postępowanie restrukturyzacyjne zakończyło się sukcesem.

ISAGO Karol Kluza

Budownictwo

POBIERZ PDF

W każdym z obszarów z jakimi zgłosiłem się do Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacje sp. z o.o. mogłem liczyć na rzetelne i fachowe wsparcie.

DEBOR Robert Jursza

Hurtownia

POBIERZ PDF

Harmonogram, który został ustalony na początku naszej współpracy został zrealizowany W I00% odnośnie czasu jak i wyboru kierunku działań wraz z ich skutecznością, co jest potwierdzeniem profesjonalności zespołu kancelarii.

e-R.A.J. Rafał Knapik

Sprzedaż komputerów

POBIERZ PDF

Jakość świadczonych usług przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Nigdy wcześniej nie otrzymaliśmy tak dużego wsparcia prawnego.

BME sp. z o.o.

Tartak

POBIERZ PDF

W naszej współpracy doceniamy poziom świadczonych usług, profesjonalizm i sprawną komunikację. W szczególności należy wyróżnić umiejętność wyjaśnienia kwestii związanych z prawem restrukturyzacyjnym w zrozumiałym dla przedsiębiorcy języku.

WISCOP Sp. z o.o.

Fotowoltaika

POBIERZ PDF

“Usługi prawne świadczone przez Mecenasa Ostaszewskiego realizowane są terminowo i rzetelnie, z uwzględnieniem kilku scenariuszy i możliwych przebiegów zdarzeń, co daje poczucie bezpieczeństwa prawnego i pozwala na zabezpieczenie interesów Spółki w przyszłości.”

Quest Change Manager Sp. z o.o.

Szkolenia, konsulting

POBIERZ PDF

Zespół bardzo sprawnie przygotował wstępną analizę restrukturyzacyjną, naszej spółki konieczną do wdrożenia uproszczonej procedury restrukturyzacyjnej.

ASF Pegasus Sp. z o.o.

Handel elektroniką

POBIERZ PDF

“W każdym z obszarów, z jakimi zgłaszaliśmy się do Kancelarii, mogliśmy liczyć na rzetelne i fachowe wsparcie. W naszej współpracy doceniamy wysoki poziom świadczonych usług, profesjonalizm i sprawną komunikację.”

INEL Sp. z o.o. sp.k.

Automatyka do rolet

POBIERZ PDF

Rekomenduiemy porady pla\ffile udzielane pfżeż Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacje sp. u o.o. i z całą pewnością możemy ptzyznać, że jakość świadczonych usług była ponadprzeciętna, a zespół kierował się interesem swoich klientów!

TTY Piotr Dawid

Budownictwo

POBIERZ PDF

Z pewnością będę polecał kancelarię Mikulewicz Ostaszewski gdyż jest uczciwa, rzetelna i profesjonalna.

Tomasz Kosmalski

Budownictwo

POBIERZ PDF

Dzięki współpracy z Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacje sp. z o.o. zyskałem nowe możliwości w zakresie prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej.

MARIUSZ KUCHARCZYK PHU MARIO-TRANS

Firma Transportowa

POBIERZ PDF

Z całą pewnością mogę polecić Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacje sp. z o.o. każdej osobie zmagającej się z problemami z płynnością finansową.

Izabela Ziółkowska

POBIERZ PDF

Osiągnięte wyniki przez Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacje sp. z o.o. były imponujące i poprawiły naszą sytuację finansową i operacyjną.

BAUTRA sp. z o.o.

Roboty związane z budową dróg i autostrad

POBIERZ PDF