Opinie

Nasi klienci o Nas

W moim przekonaniu Kancelaria i jej zespół doskonale sprawdzili się jako wsparcie w zarządzaniu kryzysowym, jako podmiot koordynujący proces upadłościowy Spółki i jako doradca w relacjach z wierzycielami i zewnętrznymi instytucjami nadzorującymi rynek kapitałowy.

AQT Water S.A.

Ochrona środowiska

POBIERZ PDF

Należy podkreślić, że usługi prawne świadczone przez zespół Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacji sp. z o.o. realizowane są terminowo i rzetelnie, z uwzględnieniem kilku scenariuszy i możliwych przebiegów zdarzeń, co daje poczucie bezpieczeństwa prawnego i pozwala na zabezpieczenie interesów w przyszłości.

WIZBUD sp. z o.o.

Budownictwo

POBIERZ PDF

Zaangażowanie zespołu Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacji sp. z o.o. dało mi ogromne poczucie bezpieczeństwa prawnego.

Prywatny gabinet stomatologiczny Piotr Jerzy Klimaszewski

Gabinet stomatologiczny

POBIERZ PDF

Dzięki doświadczeniu i wiedzy postępowanie restrukturyzacyjne zakończyło się sukcesem.

Centrala Nasienna sp. z o.o.

Rolnictwo

POBIERZ PDF

W ciągu całego procesu restrukturyzacji uproszczonej współpraca przebiegała wzorowo: uprzejma i profesjonalna obsługa, stały kontakt z klientem, wyczerpująca informacja o przebiegu restrukturyzacji, żadnych niespodzianek w postaci dodatkowych kosztów.

Firma Sprzątająca Grzegorz Kalata

Firma Sprzątająca

POBIERZ PDF

Usługi prawne świadczone przez Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacji sp. z o.o. realizowane są terminowo i rzetelnie.

ROBMAR Robert Bogucki

Hurtownie mięsa, wędlin i drobiu

POBIERZ PDF

Dzięki wspólnym konsultacjom i ustaleniom przez cały czas trwania postępowania czułem się bezpiecznie i świadomy swoich praw i obowiązków.

F.H CLASSIC Adam Gazda

Firma handlowa

POBIERZ PDF

Pełne zaangażowanie Kancelarii w proces restrukturyzacji, fachowość pracowników, pozwoliły aby po niespełna roku sąd zatwierdził układ zawarty w postępowaniu o zatwierdzenie układu.

Andrzej Więcek

Usługi medyczne

POBIERZ PDF

Firma bez zarzutu sprawdza się w kwestii terminowości usług. Ważną zaletą firmy jest to, że o czasie kończy powierzone zamówienia.

ALUPLAN Grzegorz Porębski

Budownictwo

POBIERZ PDF

Dzięki doświadczeniu i wiedzy, postępowanie restrukturyzacyjne zakończyło się sukcesem.

ISAGO Karol Kluza

Budownictwo

POBIERZ PDF

W każdym z obszarów z jakimi zgłosiłem się do Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacje sp. z o.o. mogłem liczyć na rzetelne i fachowe wsparcie.

DEBOR Robert Jursza

Hurtownia

POBIERZ PDF

Harmonogram, który został ustalony na początku naszej współpracy został zrealizowany W I00% odnośnie czasu jak i wyboru kierunku działań wraz z ich skutecznością, co jest potwierdzeniem profesjonalności zespołu kancelarii.

e-R.A.J. Rafał Knapik

Sprzedaż komputerów

POBIERZ PDF

Jakość świadczonych usług przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Nigdy wcześniej nie otrzymaliśmy tak dużego wsparcia prawnego.

BME sp. z o.o.

Tartak

POBIERZ PDF

W naszej współpracy doceniamy poziom świadczonych usług, profesjonalizm i sprawną komunikację. W szczególności należy wyróżnić umiejętność wyjaśnienia kwestii związanych z prawem restrukturyzacyjnym w zrozumiałym dla przedsiębiorcy języku.

WISCOP Sp. z o.o.

Fotowoltaika

POBIERZ PDF

“Usługi prawne świadczone przez Mecenasa Ostaszewskiego realizowane są terminowo i rzetelnie, z uwzględnieniem kilku scenariuszy i możliwych przebiegów zdarzeń, co daje poczucie bezpieczeństwa prawnego i pozwala na zabezpieczenie interesów Spółki w przyszłości.”

Quest Change Manager Sp. z o.o.

Szkolenia, konsulting

POBIERZ PDF

Zespół bardzo sprawnie przygotował wstępną analizę restrukturyzacyjną, naszej spółki konieczną do wdrożenia uproszczonej procedury restrukturyzacyjnej.

ASF Pegasus Sp. z o.o.

Handel elektroniką

POBIERZ PDF

“W każdym z obszarów, z jakimi zgłaszaliśmy się do Kancelarii, mogliśmy liczyć na rzetelne i fachowe wsparcie. W naszej współpracy doceniamy wysoki poziom świadczonych usług, profesjonalizm i sprawną komunikację.”

INEL Sp. z o.o. sp.k.

Automatyka do rolet

POBIERZ PDF

W trudnym czasie, z jakim się zetknęliśmy, Wasza Kancelaria stanęła na wysokości zadania, dostarczając nieocenione wsparcie i kompletne doradztwo.

"U BRATA" S.C. Rafał Prochwicz

Gastronomia

POBIERZ PDF

Z pewnością będę polecał kancelarię Mikulewicz Ostaszewski gdyż jest uczciwa, rzetelna i profesjonalna.

Tomasz Kosmalski

Budownictwo

POBIERZ PDF

Dzięki współpracy z Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacje sp. z o.o. zyskałem nowe możliwości w zakresie prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej.

MARIUSZ KUCHARCZYK PHU MARIO-TRANS

Firma Transportowa

POBIERZ PDF

Z całą pewnością mogę polecić Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacje sp. z o.o. każdej osobie zmagającej się z problemami z płynnością finansową.

Izabela Ziółkowska

POBIERZ PDF

Zdecydowanie polecam Kancelarię Mikulewicz Ostaszewski Sp. z o.o.

Tomasz Sokół

POBIERZ PDF

Osiągnięte wyniki przez Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacje sp. z o.o. były imponujące i poprawiły naszą sytuację finansową i operacyjną.

BAUTRA sp. z o.o.

Roboty związane z budową dróg i autostrad

POBIERZ PDF

Ekspertyza Kancelarii Adwokackiej Mikulewicz Ostaszewski Spółka partnerska, precyzja oraz dogłębne zrozumienie aspektów prawnych związanych z restrukturyzacją były nieocenione.

"U BRATA" S.C. Joanna Prochwicz

Gastronomia

POBIERZ PDF

Początki były dla mnie trudne i zawiłe lecz gdy zostało wszystko skompletowane i został mi przydzielony opiekun Pani Tamara Bsoul wszystko weszło na odpowiednie tory.

Tomasz Kosmalski TOM-BUD

Budownictwo

POBIERZ PDF

Podczas postępowania restrukturyzacyjnego, mogłem liczyć na rzetelne oraz niezawodne wsparcie. Terminowość świadczonych usług oraz wysoka jakość komunikacji sprawiło, że czułem się pewnie i dobrze poinformowany.

Piotr Barczyk PRO-4

Marketing

POBIERZ PDF

Pragnę polecić usługi prawne świadczone przez Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacje sp. z o.o., gdyż przeprowadzony proces pomógł mi ustabilizować finanse mojego Przedsiębiorstwa.

Hubert Karkosza

POBIERZ PDF

Rekomendujemy porady prawne udzielane przez Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacje sp. z o.o. i z całą pewnością możemy przyznać, że jakość świadczonych usług była ponadprzeciętna, a zespół kierował się interesem swoich klientów!

TTY Piotr Dawid

Budownictwo

POBIERZ PDF

Jako adwokat Marcin Ostaszewski nie tylko świadczy usługi prawne na najwyższym poziomie, ale wykazuje wrażliwość na potrzeby społeczności, oferując swoje umiejętności i doświadczenie dla dobra wspólnoty hodowców alpak.

Polski Związek Hodowców Alpak

POBIERZ PDF

Cały proces postępowania przeszedł bez żadnych komplikacji. Terminowość oraz skrupulatność to zdecydowanie mocne strony prawników prowadzących moje postępowanie. Kancelaria stawia na indywidualne podejście, podczas całego procesu czułem się zaopiekowany i doinformowany co do każdego szczegółu.

Lab One Sp. z o.o.

Produkcja art. spożywczych

POBIERZ PDF

Porady prawne w dużym stopniu przyczyniły się do efektywnego i pełnego sukcesów zarządzania spółką.

PLT GROUP

Produkcja art. spożywczych

POBIERZ PDF

Bez wątpienia wskazałbym Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacje Sp. z o.o. jako lidera w kwestii restrukturyzacji, gdyż ta współpraca spełniła wszystkie moje oczekiwania.

ZAGO Piotr Zagożdżon

Usługi finansowe i doradcze

POBIERZ PDF