Artykuły

Blog

Witamy na naszym blogu! Publikujemy tu specjalistyczne artykuły z obszaru naszej działalności, przydatne skondensowane porady i informacje o osiągnięciach kancelarii.

Zdjęcie artykułu

Media o nas

Artykuł na portal etransport.pl.

22 kwietnia 2024

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem autorstwa Marcin Ostaszewski, Sebastian Mikulewicz i Eliza Krzyżanowska, który dotyczy kryzysu w branży transportowej i został opublikowany na portalu etransport.pl.

Zdjęcie artykułu

Firmy upadają. Kto za tym stoi? Gościnny występ na kanale YouTube Biznesmisja.

19 kwietnia 2024

Na zaprzyjaźnionym kanale Biznes Misja właśnie ukazał się odcinek z gościnnym udziałem Marcina Ostaszewskiego i Sebastiana Mikulewicza. Z prowadzącym, Łukasz Smolarski porozmawiali o bieżących problemach polskich przedsiębiorców.

Zdjęcie artykułu

Konferencja dotycząca rynku wierzytelności

18 kwietnia 2024

Jesteśmy dziś na konferencji poświęconej aspektom rynku wierzytelności, organizowanej przez Konfederację Lewiatan.

Zdjęcie artykułu

Uroczystość z okazji 10-lecia Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców.

17 kwietnia 2024

Jesteśmy dzisiaj na uroczystości z okazji 10-lecia Przedsiębiorcy.pl - Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców, z którą niedawno nawiązaliśmy partnerstwo.

Zdjęcie artykułu

Dołączamy do Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców.

12 kwietnia 2024

Miło nam poinformować, że dziś dołączyliśmy do Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl.

Zdjęcie artykułu

Wesołych świąt

29 marca 2024

W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi, pragniemy z całego serca przekazać Wam nasze najserdeczniejsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas stanie się dla Was okazją do odpoczynku, niosąc radość i błogi spokój.

Zdjęcie artykułu

Media o nas

Raport MGBI o restrukturyzacjach i upadłościach w 2023 roku.

29 lutego 2024

Raport MGBI o restrukturyzacjach i upadłościach w 2023 roku jest już dostępny. Wynika z niego, między innymi, że nasza kancelaria kolejny rok z rzędu znalazła się na drugim miejscu pod względem liczby otwartych postępowań restrukturyzacyjnych, co jest dla nas bardzo miłą informacją.

Zdjęcie artykułu

10 tysięcy subskrypcji na naszym kanale.

27 lutego 2024

Z ogromną radością i wdzięcznością przyjmujemy fakt, że nasza społeczność na kanale YouTube Prawowładni osiągnęła właśnie magiczną liczbę 10 000 subskrypcji. To dla nas ogromny zaszczyt!

Zdjęcie artykułu

Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją.

23 lutego 2024

Według WHO na depresję cierpi 380 milionów ludzi na świecie, czyli prawie 4% populacji. Określana jest mianem choroby cywilizacyjnej XXI wieku. Dotknąć może każdego. Bez względu na stan majątkowy, płeć, wiek, wykształcenie, pochodzenie czy kolor skóry. Wyjątkiem od reguły nie są tu przedsiębiorcy. Wręcz przeciwnie, przedsiębiorcy mają zwiększoną podatność na tę chorobę, ze względu na stresogenny charakter prowadzenia biznesu.